Põssa Polli hulknurgamäng täringuga

 

 

Püsivust ja kujunditaju treeniv asjalik mõtlemismäng alates 5. eluaastast.

 

Karbis on 26 kartongdetaili, mille õigel kokkuseadmisel moodustuvad 6 erineva värvi ja kujuga hulknurka: RUUT, RISTKÜLIK, RÖÖPKÜLIK, KOLMNURK, VIISNURK ja TRAPETS. 

 

Kaasas on ka täring, mille kuus külge on tähistatud erineva värviga. Igale hulknurgale leidub täringu küljel vastav värv.

 

Mängu saavad mängida kuni 6 last. Iga laps heidab täringut. Vastavalt sellele, mis värvi ta saab, otsib ta klotside hulgast välja sama värvi kujundid. Kui kõik lapsed on omale kujundid välja valinud, proovivad nad oma detailid vastavaks hulknurgaks kokku panna. Kui hulknurk on koos, vahetatakse omavahel klotsikomplekte, kuni kõik lapsed on saanud kõik kuus hulknurka läbi mängida.


Mängida võib ringis kellaosuti suunas, kuni ring täis saab.

 

See on mõttemäng, mis arendab lastes püsivust, treenib kujunditaju ja loogilist mõtlemist. Lisaks omandavad jõmmid praktilisi teadmisi enamlevinud matemaatilistest kujunditest. Hulknurkad on kujutatud lisaks kaasasoleval värvinäidisel, kus on ära märgitud ka hulknurkade tinglikud lõikekohad. Selline "spikker” hõlbustab kujundite kokkupanekut.

 

Toredat nuputamist!

 

 

Nii mängudetailid kui ka mugav ja ökonoomne karp on käsitööna valmistatud.

 

Karbi formaat: 8x14 cm

 

Hind  6,5 eur

Vabandame, hetkel on mäng otsas!

Hind:7 €