Mäng-raamat "Põssa Polli lahedad laanelood"

 

4 mänguloomakesega mäng-raamat eesti kunstnikelt lastele vanuses 3-7 eluaastat.

Loe muinasjutt läbi ja raamat avaneb suureks mängumaastikuks!

 

Loomingulis-pedagoogilise suunitlusega mäng-raamat ühendab endas tavapäratult juturaamatut ning mängualust. Mängualuse graafiline kujundus vastab muinasjutu stsenaariumile. Seega kohtame loos kirjeldatud tegevuskohti ka mängualuse piltlahenduses. Komplektiga on kaasas savist voolitud mänguasjad, loos seiklevad neli peategelast:
põrsas Polli, hüljes Helgi, öökull Eik ning mutt Mikk. Pärast muinasjutu läbilugemist saab laps loomakestega mängumaastikul jutu ise läbi mängida, mis on ühtlasi hea mälutreening. Nii toimub raamatu ja mängualuse “koostöö”. Reaalsed mänguasjad sõrmede vahel annavad mängule vahetuma kogemuse ja mõnusa emotsiooni, luues ühtlasi toreda võimaluse lapse ja vanema ühistegemiseks-mängimiseks. Mäng-raamatu eesmärgiks on lisaks lugemis- ja mängurõõmule äratada lapse initsiatiivi ning toetada tema üldiste võimete arengut: jäljendamisoskust, mõtlemist-fantaasiat.
Tekstiosa on kujundatud suures kirjas ja trükitähtedega. Pisematel raamatusõpradel,
kes ise veel lugeda ei mõista, aitab raamat seega hästi lugemist treenida.
Mänguloomad on valmistatud spetsiaalsest lastele mõeldud mittepurunevast voolimissavist ning kaetud tervist mittekahjustavate vesialuseliste akrüülvärvidega. Maastikule lisatud
avatavate aknakeste kaudu saab heita pilgu peategelaste põnevate koduseinte vahele.
Komplektis on ka mõned paksemast paberist puud-põõsad, mida laps saab oma käega lahti lõigata ja neid soovi korral pildile täienduseks lisada.

 

Mäng-raamat on A3 formaadis (avatuna moodustab ta mängupinna suuruses 4 x A3)

 

Hind  33 

Hind:37 €