Põssa Polli loogikadoomino

 

Loogikamängud


32 klotsist koosnevas komplektis on kaks erinevat loogikamängu – 2-4aastastele ning
4-6aastastele jõmmidele!


1 MÄNG: Klotside ühel küljel on keerulisem loogikamäng ehk piltdoomino 4-6aastastele. Igale klotsil kujutatud pildile peab laps klotside hulgast leidma temaga seostuva pildi. (Näit. pael ja saabas; münt ja hoiupõrsas jne)
2 MÄNG: Klotside teisel küljel on lihtsam loogikamäng ehk piltdoomino 2-4aastastele. Iga klotsi peal on 2 erinevat geomeetrilist kujundit. Igale kujundile leidub klotside hulgas vastav paariline. Laps peab need leidma ning asetama samasuguste kujundipaaridega klotsid omavahel kokku. Mängu lõpuks tekib pikk jada loogiliselt ühendatud klotse.
Kuigi kirjeldatud piltdoominoid saab mängida üksteisest sõltumatult, on mängudel lisaväärtusena kaasas ka neid siduv “kontrollmehhanism”. Näiteks, kui laps kahtleb, kas münt ja hoiupõrsas või pael ja saabas ikka käivad kokku, saab ta seda kontrollida vastavate klotside tagaküljelt, kus teise doominomängu paarilised samas paigas kattuvad.

Mängud arendavad lastes seosetaju ning pakuvad ka asjalikku ajaviidet. Sobivad jõmmidele nii üksi kui mitmekesi nuputamiseks.

Klotsid on valmistatud vineerist, nad on kestvad ja mugavad kasutada. Linasest kangast kotti on kerge pesta ja hooldada. Nii klotsid kui kott on valmistatud käsitööna.

 

Hind 15 

Hind:15 €